Вітрильна яхта "Тернопіль"

Станом на даний час вітрильник перебуває на плавучій верфіВітрильна яхта з бортовим номером "ТП-88-К" — теж своєрідний плавзасіб-ветеран на Тернопільському озері, який не покидає його акваторії вже третє десятиліття. Дане судно являється приватною власністю, збудував вітрильника свого часу за власним проектом тернополянин Станіслав Віталієвич Стадник.

Символічна назва яхти на теперішній час — "Тернопіль", хоча спершу вона називалася "Мрією", а згодом мала ще кілька найменувань, їх історія також дуже багата...

Яхта є каютною, зі слів капітана, у ній поєднані технічні характеристики морської шлюпки і швидкісної яхти «Летючий голландець». Будувалася вона чотири з половиною роки, корпус виготовлений з дерева, поверх вкритий спеціальним пластиком.

Максимальна вмістимість плавзасобу — 8 пасажирів.  

Востаннє яхта ходила у 2016 році. Після завершення сезону плавзасіб було піднято для зимового відстою на плавучу верфь-пристань, де знаходиться по сьогодні.
Увага! Корпус яхти знаходиться на території під охороною. Вхід сторонніх осіб заборонений!

У навігаційних сезонах 2017-2018рр. не експлуатувалася, адже її власник, водночас єдиний капітан зазнав непоправної втрати для здоров'я. Наскільки попередньо відомо, в Тернополі лише у нього є достатньо навиків та стажу для безпечної експлуатації даного плавзасобу, а вітрильник подібного типу наразі єдиний в Тернопільській області.

te.20minut.ua — Прикутий до ліжка капітан «Тернополя» Станіслав Стадник потребує допомоги


.................................................................................................................................................


Працівник Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Станіслав Стадник і власник яхти «Тернопіль», яка роками катає усіх бажаючих, внаслідок нещасного випадку – врізався в бус, коли їхав на велосипеді, – зазнав непоправної втрати для здоров’я.

iaxta1222_143462327535_147379290092


Нещастя трапилося у вівторок, 13 вересня, близько обіду неподалік податкової. У Станіслава Стадника стався перегин хребта, постраждав спинний мозок. Чоловік потребує коштів для тривалого лікування.

Гроші можна перераховувати на його картку Приватбанку. Реквізити:

Номер рахунку 29244825509100

МФО 305299

ЄДРПОУ 14360570

Номер картки 4149497805610849

Стадник Станіслав Віталійович                                                                                                        2016р.Увага! Адміністрація сайту не являється власником плавзасобу і не має відношення до його роботи, ця сторінка є виключно рекламою міста, висвітленням інформації про одну із візитівок Тернополя.  Обновлен 20 дек 2018. Создан 29 авг 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Каталог веб ресурсів Тернопільщини Безкоштовний каталог сайтів


bomphoto.io.ua © facebook.com/oleg_bazar