Колишній пляж "Riviera" змінив свою назву. Тепер цей пірс є також терасою нового закладу харчування — "БУХТА"

Заклад працює лише у теплу пору рокуТак звана "Дружбівська гавань" — місце, яке колись належало морському клубу, звідки відбувався старт змагань на човнах, також при потребі до нього швартувалися різні судна, в основному пірс був збудований з цілью для глядачів, до того ж користувався попитом серед рибалок. 
Довгий час простоював без діла аварійним та недоступним для сторонніх осіб
(адже вхід знаходився на закритій території).

Сьогодні це місце належить одному із нічних клубів Тернополя, який кілька років тому провів там капітальний ремонт: ширина доріжки стала більшою, в кінці встановили стаціонарне приміщення з тентовим накриттям, а металеву коробку перемістили на середину гідроспоруди, до того ж на пірсі з'явилися ліхтарі вуличного освітлення, стара огорожа була відреставрована. Згодом нічний клуб відкрив новий пляж з назвою "Riviera beach", який став другим доглянутим місцем для купання на Тернопільському озері, після, до цього часу, єдиного офіційного місця
відпочинку на воді — "Дальнього пляжу". До того ж, з'явився окремий пірс та послуги прокату катамаранів, їх є п'ять.

Протягом чотирьох років підряд пляж стабільно працював без значних змін з цією назвою, та у 2016 році потенціал пірсу використали ще альтернативніше, тут розпочав роботу окремий повноцінний сезонний заклад громадського харчування та відпочинку "Бухтабар", до того ж види відпочинку поєднати вдалося, пляж і бар — як одне ціле.
Ще у 50-х роках першим і єдиним таким закладом на нашому озері був ресторан "Поплавок", від якого на теперішній час залишилися лише руїни...За попередньою інформацією, працюватиме #Бухтабар з 10:00 год. до третьої ночі, однак графік роботи регулярно може змінюватись.

 


 

До самого місця відпочинку є два діючі входи, потрапити туди можна через прохід з турникетом праворуч будівлі клубу, або через середину приміщення. Відпочинкова територія захищена від посторонніх швидкісних суден та інших об'єктів у відкритому водному просторі, які можуть становити небезпеку.

Безпечним відпочинком та дотриманням всіх правил поведінки на пірсі та у воді поблизу нього опікуються працівники "Бухтабару".

Увага! Пірс знаходиться під охороною та відеоспостереженням. Не рекомендовано швартуватися без дозволу та протягом зимового періоду вилазити/підніматися на нього по трапах (без вагомої на те причини).

 

 


Увага! Адміністрація сайту не має жодного відношення до даного закладу та роботи пляжу, ця сторінка не являється рекламою місця відпочинку та послуг, а лише висвітленням інформації про них із соціальною метою. Всі контакти шукайте на офіційних веб-сторінках закладу.Обновлен 30 мая 2019. Создан 31 авг 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів


bomphoto.io.ua © facebook.com/oleg_bazar