Купатися у невідведених для цього місцях — ЗАБОРОНЕНО
Для купання та відпочинку людей на Тернопільському озері наразі відведене лише одне місце - пляж, який в народі називають "Дальнім". Як вважають тернополяни, там найбезпечніше та найзручніше, порівняно з іншими "дикими" пляжами, де купатись небезпечно.

Адже на "Дальньому пляжі" присутні кабінки для переодягання, в воді - обмежувальні буї та сітки як для дітей, так і дорослих осіб. Також на території відпочинку працює патрульно-ратувальна бригада, що при потребі може надати допомогу потерпілому. Можливість придбати продукти харчування та питну воду також є на цьому пляжі. 

Окрім того, декілька років тому відкрилося ще одне місце відпочинку, проте з його "офіційністю" як виявилося пізніше, є певні неточності. Як нам стало відомо, за певною інформацією власники пірсу (див.статтю) не мають усіх належних документів на те, аби відпочиваючі мали змогу повноцінно відпочивати саме на воді. Також це місце є повністю приватним, тому нюанси типу графіку роботи, цін за вхід і користування послугами не є стабільним та може час від часу зазнавати змін, відповідно немає ніяких гарантій того, що в любий час він може чи то припинити взагалі своє функціонування, або ж для прикладу ціни на вхід втричі зростуть. Також за вашу безпеку там в основному відповідає виключно клуб "Riverpool", а не комунальні служби порятунку...

 

Проте, на озері є місця, де купатись взагалі небезпечно та заборонено. В основному, це діючі та недіючі пристані і причали або пляжі, які функціонували раніше. Для прикладу, це старий причал поблизу ресторану "Хутір" чи відновлений "Дальнього пляжу", звідки часто полюбляє стрибати у воду молодь, адже високо, та глибина цілком нормальна. Та саме у таких місцях і стається непередбачуване, причому тоді зазвичай надати допомогу якрах нікому.

 

Є і такі місця, що більше придатні для купання та відпочинку, однак не являються офіційними. Для прикладу, один з найбезпечніших колишніх пляжів - "Ближній". В минулому ним опікувались працівники літнього ресторану-кафе "Поплавок", що наразі не діє (стоїть пусткою).

 

Не всюди присутні попереджувальні знаки, однак навіть там, де вони є - найчастіше залишаються поза увагою.

  

 

 

 Рятувальники просять мешканців краю бути обережними, купаючись у невідведених для цього місцях та закликають користуватися тільки офіційними пляжами.Обновлен 02 июл 2016. Создан 10 июн 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Каталог веб ресурсів Тернопільщини Безкоштовний каталог сайтів


bomphoto.io.ua ©