Купатися у невідведених для цього місцях — ЗАБОРОНЕНО
Для купання та відпочинку людей на Тернопільському озері наразі відведене лише одне місце - "Дальній пляж", адже там присутні кабінки для переодягання, в воді - обмежувальні буї, на території працює ратувально-водолазна станція.
Можливість придбати продукти харчування та питну воду також є на цьому пляжі. 


Також існує ще два місця відпочинку пляжного типу - пірс "Бухтабар" та пляжно-відпочинкова зона "Циганка", однак, ці місця не облаштовані для відпочинку на воді.

 

Проте, на озері є місця, де купатись взагалі небезпечно та заборонено. В основному, це діючі та недіючі пристані і причали або пляжі, які функціонували раніше. Для прикладу, це старий причал поблизу ресторану "Хутір" чи відновлений "Дальнього пляжу", звідки часто полюбляє стрибати у воду молодь, адже високо, та глибина цілком нормальна. Та саме у таких місцях і стається непередбачуване, причому тоді зазвичай надати допомогу якрах нікому.

 

Є і такі місця, що більше придатні для купання та відпочинку, однак не являються офіційними. Для прикладу, один з найбезпечніших колишніх пляжів - "Ближній". В минулому ним опікувались працівники літнього ресторану-кафе "Поплавок", що наразі не діє (стоїть пусткою).

 

Не всюди присутні попереджувальні знаки, однак навіть там, де вони є - найчастіше залишаються поза увагою.

  

 

 

 Рятувальники просять мешканців краю бути обережними, купаючись у невідведених для цього місцях та закликають користуватися тільки офіційними пляжами.Обновлен 22 сен 2017. Создан 10 июн 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Каталог веб ресурсів Тернопільщини Безкоштовний каталог сайтів


bomphoto.io.ua © facebook.com/oleg_bazar