Теплохід "Сигма"

У 2019 році на водоймі з'явився новий пасажирський теплохід. Через відповідну висоту судно матиме змогу проходу під Білецьким мостом, у веслувальний каналВ тернопільському пасажирському флоті поповнення - на воді Тернопільського озера з'явився третій на даний час теплохід із назвою "Сигма". Придбали його у Запоріжжі, в експлуатації був близько пів століття, однак за ним добре доглядали, тому судно у гарному стані.
До Тернополя доставили без ходової рубки. На даний час триває її монтаж та дообладнання судна, його підготовка до роботи. Сам же теплохід зараз перебуває на зимовому відстої поряд із "Героєм Танцоровим" та "Капітаном Парієм". 

Також невдовзі після спуску на воду, який відбувся на березі с.Біла, теплохід пройшов перші ходові випробування за новим маршрутом, куди вже дуже давно не заходили інші міські теплоходи через невідповідну висоту Білецького мосту, що свого часу перекрив для них фарватер. 

Основний ексклюзив катера полягає саме в можливості заходу у веслувальний канал, де завершується спорудження об'єкту "Водна арена Тернопіль", далі вверх за течією є шматочки дикої природи та багато цікавих пейзажів, місць для відпочинку. Наразі водного шляху впродовж цього каналу ще близько двох кілометрів від мосту, за протяжністю це більше половини сучасних меж водосховища.


Планується, що розпочне працювати "Сигма" навесні 2020 року.
Увага! Адміністрація сайту не являється обслуговуючим персоналом і не має відношення до роботи плавзасобу, ця сторінка створена виключно із соціальною метою висвітлення інформації про роботу прогулянкових теплоходів, як однієї із візитівок Тернополя. Обновлен 29 янв 2020. Создан 27 янв 2020  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів


bomphoto.io.ua © facebook.com/oleg_bazar