Теплохід "Сигма"

Наразі судно в процесі облаштування палуб та технічних приміщень, окремих елементівВ тернопільському пасажирському флоті поповнення - на воді Тернопільського озера з'явився третій на даний час теплохід із назвою "Сигма". Придбали його у Запоріжжі, в експлуатації був близько пів століття, однак за ним добре доглядали, тому судно у гарному стані.
До Тернополя доставили без ходової рубки. На даний час її вже змонтували, проводиться оздоблення палуб та внутрішніх примішень, загальна підготовка судна до роботи.
Сам же теплохід зараз перебуває на відстої на пристані.

Також невдовзі після спуску на воду, який відбувся на березі с.Біла, теплохід пройшов перші ходові випробування за новим маршрутом, куди вже дуже давно не заходили інші міські теплоходи через невідповідну висоту Білецького мосту, що свого часу перекрив для них фарватер. 

Основний ексклюзив катера полягає саме в можливості заходу у веслувальний канал, де завершується спорудження об'єкту "Водна арена Тернопіль", далі вверх за течією є шматочки дикої природи та багато цікавих пейзажів, місць для відпочинку. Наразі водного шляху впродовж цього каналу ще близько двох кілометрів від мосту, за протяжністю це більше половини сучасних меж водосховища.Увага! Адміністрація сайту не являється обслуговуючим персоналом і не має відношення до роботи плавзасобу, ця сторінка створена виключно із соціальною метою висвітлення інформації про роботу прогулянкових теплоходів, як однієї із візитівок Тернополя. Обновлен вчера. Создан 27 янв 2020  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів


bomphoto.io.ua © facebook.com/oleg_bazar