Теплохід "Капітан Парій"

Вартість прогулянки становить 25 гривеньФотоальбом теплохода Капітан Парій - ТУТ (2011-2018рр.)


 

У понеділок, 6 червня 2011 року о 17:00 в рейс з теплохідної стоянки вперше вийшов оновлений теплохід ПТ-50, якому дали назву «Капітан Т.Г.Парій» після довготривалої перерви, а затягнулася вона аж на 16 років. Першими пасажирами, які його випробували були журналісти та мерія, а нині кататися має змогу кожен бажаючий.

 Станом на сьогодні теплохід здійснює прогулянкові рейси у відповідний період.
Перші прогулянки у 2018 році відбулися 8 квітня.

Регулярні прогулянкові рейси наразі здійснюються щодня за сприятиливих погодних умов та достатній к-сті пасажирів.

                                           Вартість прогулянки становить 25 гривень
                            (на причалі "Дальній пляж" теплохід тимчасово не зупиняється)

 


 Не курсував цей плавзасіб по озеру з середини 1995 року, і до 2009 року іржавів на березі теплохідної стоянки у Кутківцях.

Після ремонту, 13 жовтня 2010 року відбувся спуск на воду, однак, тоді ще не працював. У 2011 році зі стартом навігаційного періоду теплохід також не вийшов, адже було прийнято рішення випускати в рейс на 100% готове для роботи судно (хоча вже тоді плани зробити презентацію були). Перші прогулянкові рейси з пасажирами теплохід розпочав здійснювати від 26 червня 2011 року. До того ж, саме цього дня прогулянки для людей виявились доволі цікавими, адже на озері були сильні штормові хвилі, але сонячна тепла погода. Тернопільські теплоходи «Герой Танцоров» і «Капітан Парій» (ПТ-50) перебувають на балансі комунального підприємства «Тернопільелектротранс» з 2005 року. До цього часу, з початку дев’яностих років судна були в оренді приватної фірми «Торговий дім. Тернопіль». Втім, економічні катаклізми тих часів зробили своє: орендар зміг повноцінно обслуговувати лише один теплохід із двох. Вибрали «Герой Танцоров», а ПТ-50 так і залишився на стоянці. Через довгі простої прийняли рішення демонтувати двигун. Невдовзі судно затонуло, однак відразу було підняте на берег, поставлене на стапелі для подальшого збереження корпусу.


 Зазначимо, теплохід «Капітан Т.Г. Парій» був побудований у 1964 році та одразу транспортований в Тернопіль. 


 Цікавий факт, після відбудови судно отримало ще одну, відкриту верхню палубу (надпалубне накриття, так званий "дашок" переоблаштували для перебування на ньому пасажирів), у зв'язку з цим на теплоході може поміститися вдвічі більше людей, ніж раніше.
Таких теплоходів (пр.792А) є безліч, один із них, що знаходиться в Україні, теж має верхню палубу (ПТ-69, що носить назву «Місісіпі» та ходить по Дніпру в Києві)
 Зміни у проекті є цілком допустимі, адже корпус судна теж переоблаштовано для одночасново переправлення орієнтовно ста пасажирів (товщина нового днища - 4 мм., а попереднього була 3 мм.), укріплено всі підпірні та несучі конструкції верхньої палуби.


До речі, Тернопільський ПТ, окрім свого бортового та заводського номерів має назву,  яку було затверджено ще в серпні 2010 року. Судно назвали "Капітан Парій", в честь Людини, яка  свого часу зберегла і відновила цей теплохід, і нині є його капітаном. Тепер, це його єдина офіційна назва, а ПТ-50 — заводський номер.
 

 


Фотогалерея теплоходів ПС, ПТ:  http://photofile.name/users/dmitry_illarionov/135209988/


 Увага! Адміністрація сайту не являється обслуговуючим персоналом, ця сторінка є виключно рекламою міста, висвітленням інформації про роботу прогулянкових теплоходів, як однієї із візитівок Тернополя.
 

 

 

 

Фотоальбом теплохода Капітан Парій - ТУТ (2011-2018рр.)Обновлен 10 авг 2018. Создан 11 авг 2011  Комментарии       
Всего 6, последний 2 дн назад
mjavo4ka 23 июл 2018 ответить
Доброго дня! підкажіть, будь ласка, розклад коли курсує теплохід або номер телефону по якому можна запитатись. Хочу привезти дітей і не знаю в який день.
Дякую.
   
bomphoto 10 авг 2018 ответить
Наразі прогулянки здійснюються щодня за сприятливих погодних умов.
Щодо замовлення та іншої інформації запитуйте на місці.
virazula 06 авг 2018 ответить
Дрбрий день. Напишіть ,будь ласка,розклад теплоходу на будний день. Дякую.
   
bomphoto 10 авг 2018 ответить
Орієнтовний щоденний графік роботи за сприятливих погодних умов:
11:30 - 21:30. Відправлення в рейси по набору пасажирів.
Дмитро Voronindmitro1974@gmail.com 09 окт 2018 ответить
14.10.18р. Ви працюєте? Який графік роботи? Чи потрібно замовляти квитки на перед?
   
bomphoto 13 окт 2018 ответить
Так, теплохід працює. Стосовно графіку, зараз все залежить від пасажиропотоку. Квитки наперед замовляти не потрібно, вони купуються в матроса-касира на борту після відправлення судна в рейс.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Каталог веб ресурсів Тернопільщини Безкоштовний каталог сайтів


bomphoto.io.ua © facebook.com/oleg_bazar