Плавучий фонтан "Спогад"

Водограй перенесли на внутрішнє озерце у парку Шевченка. Композицію змінено, натомість на озері планується відбудова попереднього, значно потужнішого стаціонарного фонтануФотоальбом тернопільських фонтанів на воді в роботі (в цьому альбомі всі запозичено) - ТУТ (****-2009рр.)
 Фонтан "Спогад", виготовлений однією з німецьких фірм OASE відтепер є власністтю міста, обслуговує цей водограй КП "Тернопільводоканал". Рішення про вдосконалення і ремонт форнтану прийняли на засіданні виконавчого комітету, що відбулося (01.08.12), - повідомили у прес-службі Тернопільської міської ради. Конструкція в першу чергу потребує заміни форсунки та труб. Однак, водограй змінив місце прописки, це пов'язано з незручністтю встановлення у великих водах озера та відновлення регулярних проведень водномоторних заходів. Тому було вирішено експлуатувати його на внутрішньому озерці "Чайка", що у парку Шевченка. Також на новому місці замінили сопло на власне, фонтан став нижчим, але привабливішим, на думку більшості громадян міста.
 Нагадаємо, шість років тому, він був подарований компанією "Київстар" Тернополю, та названий "Спогадом" (найменування придумали самі тернополяни). Чому саме "Спогад" - тому, що до його появи був подібний фонтан, але оскільки у 2004 році він затонув, і відновити його було неможливо, компанія "Київстар" за свій кошт встановила новий.
 


 Більшості тернополян фонтан на жаль не сподобався, не дивлячись на те, що його солідно представили та "відкрили" (було влаштовано дорогу вечірку, а також у цей день можна було безкоштовно покататись на теплоході "Герой Танцоров"). Фонтан не сподобався жителям міста, з таких причин: 
1) Рекламні щити "Київстар", які псують вигляд фонтану (оскільки його оригінальність - щоб місце, звідки починається струмінь, не кидалося в очі).
2) Єдиний середній струмінь (оскільки на старому фонтані були ще бокові).
 

 

Люди не повністтю побачили те, що хотіли (деякі з них були навіть категорично проти цього водограю, і бувало таке, що одного дня здійснили атаку з човна, та зламали рекламний банер). За цей "фонтанний сезон" між тернополянами почали росповсюджуватись слухи, наче б то насос вкрали, або він також затонув. 

Якраз у зв`язку з тим, що мобільний оператор не має бажання більше опікуватись фонтаном, його було передано комунальному підприємству "Тернопільводоканал" на початку червня 2010 року, оскільки інші водограї міста перебувають на балансі саме цієї компанії. 

 

 

 

Фотоальбом тернопільських фонтанів на воді в роботі (в цьому альбомі всі запозичено) - ТУТ (****-2009рр.)

 

 

 

 

 

 

 

Демонстрація роботи фонтанів типу "OASE midi II" & "OASE Maxi II" з різними соплами - (ПЕРЕГЛЯНУТИ) , ( />
 

 

 

 

Сайт фірми OASE:  http://www.oasefountain.com/

КП "Тернопільводоканал":  http://www.vodokanal.te.ua/ 

Увага! Адміністрація сайту не має відношення до роботи фонтану і підприємства, яке його обслуговує, ця сторінка є виключно рекламою міста, висвітленням інформації про роботу водограю, як однієї із візитівок Тернополя. Всі контакти шукайте на офіційних веб-сторінках підприємства, що обслуговує фонтан. 

 

 

 

 

 

 

 

Фотоальбом тернопільських фонтанів на воді в роботі (в цьому альбомі всі запозичено) - ТУТ (****-2009рр.)Обновлен 29 авг 2017. Создан 25 авг 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Каталог веб ресурсів Тернопільщини Безкоштовний каталог сайтів


bomphoto.io.ua ©