Відбулися заключні катання по Тернопільському озері (станом на 2009 рік)

Тернополян катали озером на катамаранах у неділю, 27 вересня (2009р.)...Водний сезон закрили тернопілські “Кристалівці”. Вони разом з пластунами катали всіх охочих на туристичних надувних катамаранах по Тернопільському озері.З 12.00 до 17.00 молоді люди гребли уже холодним плесом озера спостерігаючи за жовтими осінніми краєвидами парку Шевченка та узбережжя з боку Кутківців та Пронятина.

— Хоча ми закрили сезон, хлопці ще тренуватимуться та ходитимуть байдарками й катамаранами по холодній воді, поки воду не вкриє крига, — розповів один з учасників катання Кутрань Орест (22 р.) — і якщо знайдеться багато бажаючих, то ще можемо і повторити таке катання. Взимку вінсервери також катаються по кризі замерзшого озера.

Після катання організаторам довелося тягнути на плечах катамаран від озера, до станції “Пласту”, що на вулиці Федьковича. Коли несли його через театральний майдан, тернополяни озиралися за таким дивним “ескортом”.

  Однак покататися та роздивитися набережну озера ще можна на теплоході "Герой Танцоров", що курсуватиме до перших морозів. Взимку, коли теплохід не працює, також є спосіб поїздити по льоду, а саме на рятувальному глісері "Марс" 700. Hovercraft Марс подарували рятувальній команді МНС України ще минулого року, і рятівники інколи на прохання катають бажаючих озером, але, можуть і відмовити, оскільки судно не для катання будь-кого, а призначене для спасіння потопающих.Создан 30 сен 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів


bomphoto.io.ua © facebook.com/oleg_bazar