Теплохід “Герой Танцоров”

На судні провели капітальний ремонтФотоальбом теплохода Герой Танцоров - ТУТ (2009-2015рр.)

 

 

 


Теплохід завершив сезон прогулянок у 2016 році. 
8 листопада його було підготовлено до зимівлі.


2017:
Теплоходу провели капітальний ремонт. На центральному причалі змонтували новий посадочний трап. Наразі проводяться завершальні етапи підготовки до експлуатації.Здійснити прогулянку на теплоході “Герой Танцоров” можуть всі охочі тернополяни та гості міста за теплої погоди під час навігаційного сезону. Весною та восени судно частіше виходить в рейс у святкові та вихідні дні, а також по буднях при великій кількості бажаючих здійснити прогулянку.

У 2015 році теплохід, після ремонту та оновлення здійснив вихід у перший рейс 11 квітня. Судно було пофарбоване у більш яскраві та життєрадісні кольори, зокрема місток посадочної палуби замість сірого став світло-жовтим. 

Також за сезон 2015 є і технічні зміни — димохід (вихлопну трубу) на судні переміщено у більш альтернативне місце, а саме кормову частину, то ж тепер дим фактично не розсіюється над пасажирськими палубами і оминає корпус судна.
До цього він розташовувався з лівого борту по центру корпусу теплохода, тому піднімаючись з-під води вгору частково потрапляв куди не слід. Технічні робочі характеристики вихлопної системи залишилися тими ж, що й раніше.

 


2014 -


Для покращення комфорту відпочинку на теплоході, а саме - у кормовій частині внесено деякі зміни. Відтепер не потрібно карапкатись на край корми по похилій палубі, адже її у цьому місці встановлено нижче, натомість з`явиться більше сидячих місць.

Також безпечніше стало перебувати на верхніх палубах, не лише сидячи на лавках, а і стоячи біля огорожі - вона стала вищою. Збільшено к-сть забортних засобів порятунку (раніше рятувальних кругів на зовнішній стороні огорожі було всього десять, тепер же їх чотирнадцять)


 

 

 - Якби були відповідні кошти, з нього можна було б зробити “лялю”, - говорить капітан теплохода “Герой Танцоров” Тарас Парій. - Тут можна замінити вікна, поставити новий двигун, оновити інтер'єр.

Колись із “Танцорова”, згадує пан Парій, милувалися краєвидами Тернополя Леонід Кравчук, Оксана Білозір, Софія Ротару.

 Тарас Парій пропрацював капітаном на цьому теплоході близько п'ятдесяти років, а до цього ходив на підводній лодці у Чорному морі. 

 - Весілля, корпоративи — чого тільки не бачив я на теплоході за ці дванадцять років, - розповідає механік, змінний капітан теплохода “Герой Танцоров” Віталій Стасюк. 
- Одного разу тут навіть відправляли панахиду.

 Так, американський меценат Джон Звожек заповів розвіяти його прах над Тернопільським озером. За його ініціативи, до речі, встановлено теперішню огорожу навколо водойми, яку, на жаль, вже поступово замінюють на нову.

 Теплохід, за словами заступника директора КП “Тернопільелектротранс” Володимира Зелінського — справа майже неприбуткова.


-  Ціна білету не розрахована на те, щоб давати прибуток підприємству, - каже пан Зелінський. 
- Вона тільки покриває витрати на дизпальне та ремонт.
Для цього “Герой Танцоров” має перевозити у вихідні по 450-500 чоловік, а, можливо, і дещо більше.
 Теплохід “Герой Танцоров” збудували у 1963 році на Бобруйському судноремонтному заводі за проектом М-544. Спочатку він ходив у Дністровському каньйоні із назвою "Заліщики"


Тривалість круїзу — пів години (іноді дещо більше, залежно від швидкості та зупинок судна).

 

 

 

 

 

Увага! Адміністрація сайту не являється обслуговуючим персоналом і не має відношення до роботи плавзасобу, ця сторінка є виключно рекламою міста, висвітленням інформації про роботу прогулянкових теплоходів, як однієї із візитівок Тернополя.

 

 

 

 

 

Фотоальбом теплохода Герой Танцоров - ТУТ (2009-2015рр.)Обновлен вчера. Создан 30 июл 2011  Комментарии       
Всего 2, последний 6 лет назад
greenandy 13 июл 2011 ответить
Станом на липень місяць 2011. Ціни без змін?
Олег Михайлович (В.О.М.) 13 июл 2011 ответить
Так, без змін. На малому теплоході "Капітан Парій" ціни квитків такі ж
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Каталог веб ресурсів Тернопільщини Безкоштовний каталог сайтів


bomphoto.io.ua ©