Поблизу Тернопільського замку, що неподалік від озера встановили нову скульптурну композицію

«Пара лелек», що є подарунком для міста від мера - стоїть неподалік від верхнього водограю "Каскад"У Тернополі сьогодні встановили скульптурну композицію «Пара лелек».

Як передає кореспондент УНІАН, під час відкриття композиції архітектор, киянин Сергій ЛЕБЕДИНСЬКИЙ повідомив, що макет свого часу продемонстрував меру Тернополя Роману ЗАСТАВНОМУ, і той вирішив встановити таку композицію у місті як символ родини, молодості, добра та щастя - триметрова скульптура з бронзи у вигляді двох лелек, що сплелися над гніздом, у якому лежить сповите немовля. Встановили композицію в центрі міста, неподалік від Тернопільського озера, а точніше - поблизу Тернопільського замку, на клумбі. Йдучи по пішохідному переходу, через вул.Замкову (що веде одразу до замку), виходимо до бронзових "лелек".Скульптуру подарувало місту подружжя Романа та Оксани ЗАСТАВНИХ.«Дуже символічно, що поруч одразу розташований пологовий будинок. Діти – це є найбільша цінність, і, думаю, молоді люди біля цих лелек проникатимуться відповідними думками, а невдовзі уже завітають у пологовий», – зазначив під час відкриття скульптури Р.ЗАСТАВНИЙ.Разом із тим він не повідомив, скільки коштує скульптура, пояснивши, що «ціну подарунків не називають».


Міський голова також додав, що на День міста у Тернополі відкриють ще один пам’ятник – уславленій землячці Соломії Крушельницькій. Наразі у центральному сквері ім.Шевченка вже встановлено постамент для нього, що покритий гранітними плитами. Можливо, встановлення самого монументу відбудеться дещо раніше, адже відомо, що скульптуру вже виготовлено, і наразі вона перебуває на останній стадії зовнішнього покриття.


Создан 31 мая 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів


bomphoto.io.ua © facebook.com/oleg_bazar