"Дальній пляж" — головний пляж на Тернопільському озері
Фотоальбом Дальнього пляжу - ТУТ (2009-2015рр.)
Наразі місцем відпочинку опікується приватний підприємець Олександр Івасишин, який кілька років тому виграв у конкурсі на право оренди пляжу, що тоді проводила міська рада.

З тих пір на пляжі регулярно проводиться рекультивація піску, щоденне прибирання території вцілому, в оренду надаються столики, мангали. Також вже частково реалізовано плани з атракціонами, для прикладу, вже встановлено нову надувну гірку (див. нижче), час від часу помітно експлуатацію водних мотоциклів та інших малогабаритних плавзасобів.
Як одразу ж зауважив орендар, платним вхід на пляж він не робитиме, але певні полуги, звісно ж, безкоштовними бути не можуть. Реалізовувати свої плани хоче протягом кількох років, тому тернополяни в повній мірі насолодитися відпочинком наразі ще не зможуть. 

За останній період на пляжі було переставлено та відремонтовано парасольки, які називають "грибочками", пофарбовано і відремонтовано контейнери для сміття. Діючі атракціони на пляжі: Гірка "Дуга" від "Vector"

Від початку серпня 2015 року на пляжі з'явилась і почала функціонувати надувна водна гірка з назвою "Дуга". Встановили її на тій же вишці, де і перші гірки "Камікадзе" та "Хара Кірі", що функціонували у 2005-6 роках, саме верхній площадці, оскільки висота надувного атракціону 8 метрів. Наразі спуск веде на воду Тернопільского озера, щоправда гірка експлуатується із прицепним басейном, який встановлено на самій воді, тому скористатися нею можуть навіть особи, які зовсім не вміють плавати (невеликою є і глибина у басейні).
Вікових обмежень на атракціоні як таких не існує, проте дітям до 5 років часто спускатися не рекомендується для їх же безпеки.
Cпуск із гірки вартує 5 гривень. 

Однак, відтепер вишка в кінці пляжу, на яку опирається гірка, знову задіяна за призначенням. Окрім цього, її відремонтовано, тому довільного входу/підйому туди, в період, коли атракціон не працює, вже немає. Сам об'єкт знаходиться під охороною, оскільки там знаходяться натяжні конструкції та інші складні елементи гірки, які можна пошкодити самовільно проникнувши, а також внаслідок цього травмуватися і самому (нагадаємо, за десятирічний період вишка не експлуатувалася та була покинутою, тому стала улюбленим місцем на пляжі для фотосесій, проведення часу, тощо...).

Працюватиме атракціон лише при хорошій пляжній погоді та великій кількості відпочиваючих
до завершення купально-відпочинкового сезону на пляжі.

 
            (Перше перевірочне встановлення гірки)                   (Селфі на GoPro Hero 4 на фоні гірки власника сайту)
До речі, у 2005-2009 роках на пляжі діяв прокат водних атракціонів (використовувалась продукція найкращої фірми водних атракціонів, надувної продукції - "RIF" в Україні). Тоді можна було покататися на швидкісному катері, водному мотоциклі, а також на "банані", надувній "акулі", "шайбі". В кінці пляжу було розміщено вишку для гірок "Камікадзе" (модель M65) та "Хара Кірі" (модель M8) - з останньої можна було спуститися одразу в озеро, а із попередньої - у басейн.

Лежаки і міні-парасольки також можна було брати на прокат.  
Бувало і таке, що тривалий час неподалік вишки, діти та дорослі могли "ходити по воді" в прозорій надувній кулі, зараз така послуга доступна на території гідропарку...


Увага! Адміністрація сайту не має жодного відношення до обслуговування, оренди пляжу, ця сторінка не являється рекламою місця відпочинку та послуг, а лише висвітленням інформації із соціальною метою. 

Фотоальбом Дальнього пляжу - ТУТ (2009-2015рр.)Обновлен 15 мая 2017. Создан 12 авг 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів


bomphoto.io.ua © facebook.com/oleg_bazar